Bratislava – Devín

Sezóna 2018 bola pre vyhliadkové lode UKONČENÁ. Tešíme sa na všetkých cestujúcich v roku 2019. Cestovný poriadok a veľa noviniek zverejníme čoskoro tu aj na facebook.com/bluedanubetours.

Pozrite si zatiaľ lodný cestovný poriadok na rok 2019 pre pravidelné plavby v PDF.

obrázok Plavba vyhliadkovou loďou Bratislava - Devín

Plavba vyhliadkovou loďou Bratislava - Devín

Plavba vyhliadkovou loďou k zrúcaninám hradu Devín na sútoku riek Dunaja a Moravy s prestávkou na Devíne. Plavba začína pohľadmi na historickú časť Bratislavy a jej nábrežie a Bratislavský hrad, pokračuje popod Nový most a most Lafranconi proti prúdu smerom ku hradu Devín. Dĺžka plavby: 12 km Trvanie plavby: 90 minút proti prúdu Dunaja smerom na Devín a 30 minút po prúde naspäť do Bratislavy. obrázok vláčika Blaváčika, ktorý Vás odvezie aj na Devín alebo naspäť   TIP na kombinovaný výlet na Devín
- jedna cesta loďou
- jedna cesta vláčikom Blaváčikom
viac info o linke loď + vláčik Blaváčik na trase Bratislava – Devín – Bratislava

Pozrite si trasu plavby na mapke. Cena lístku na plavbu vyhliadkovou loďou: Dospelí: spiatočný 13 €, jednosmerný (BA – Devín) 11 €, jednosmerný (Devín – BA) 9 € Deti (2 – 15 rokov): spiatočný 8 €, jednosmerný (BA – Devín) 7 €, jednosmerný (Devín – BA) 6 € (Dieťa do 2 rokov v sprievode rodiča cestuje zadarmo bez nároku na miesto) Preprava bicykla: 2 €
» » » REZERVOVAŤ lístok na plavbu loďou

Ak máte záujem venovať plavbu, kontaktuje nás ohľadom darčekových poukážok na plavby!

Info o vyhliadkových lodiach

- vyhliadkové lode PREŠOV a MARTIN majú 2 paluby (dolnú uzavretú a hornú otvorenú) – kapacita 220 miest (PREŠOV) a 160 miest (MARTIN) – počas plavieb ponúkame v bufete na spodnej palube čaj, kávu, nealkoholické a alkoholické nápoje a drobné občerstvenie.

Hrad Devín – otváracie hodiny

október – apríl: Ut-Ne 10.00 – 17.00, posledný vstup 16.30 máj – september: Ut-Pi 10.00 – 18.00, posledný vstup 17.30 So-Ne 10.00 – 19.00, posledný vstup 18.30 Pozrite si aj aktuálne ceny vstupného na Hrad Devín. Národná kultúrna pamiatka stredoveký hrad Devín (12 až 16 st.), známy už v roku 864 ako Dowina, stojí na skale vo výške 212 m.n.m. Bol vybudovaný na mieste rímskej stavby a veľkomoravského hradiska. Hrad v roku 1809 napoleonské vojská vyhodili do vzduchu. V súčasnosti je na hrade archeologické múzeum. Informácie pre cestujúcich – Všeobecné prepravné podmienky sú súčasťou lodného cestovného poriadku. – SPaP – LOD, a.s. si vyhradzuje právo na zmenu cien, termínov a programov vzhľadom na fakty, ktoré neboli známe v čase uzávierky Lodného cestovného poriadku: november 2017.