3-dňová plavba Linz – Bratislava – Viedeň (2021)

Foto Bratislava – Viedeň
Termín: 4. – 6. júna 2021

REZERVOVAŤ plavbu – môžete aj ako darčekový poukaz

Program plavby

1. deň: Linz
Nalodenie v Linzi-Urfahri od 16:30 | Plavba cez Strudengau a Wachau.
—————————————
2. deň: Bratislava
Preplávame cez Viedeň, cez národný park Donauauen na Slovensko | Prehliadka mesta Bratislava (1 hodina); Vstupenka na Bratislavský hrad alebo Primaciálny palác | Po otočke smerom na Viedeň sa preplavíme aj popod Národnú pamiatku Devín. Viedenské piesne a dvojveršie v palubnom divadle.
—————————————
3. deň: Viedeň
O 7.00 hod príchod do Viedne.

Ceny podľa typu ubytovania

  • 2-posteľová kajuta – Hlavná paluba vzadu (poschodová posteľ, cca 10 m2) … 179 € / osobu
  • 2-posteľová kajuta – Hlavná paluba (1 lôžko + 1 pohovka, cca 12 m2) … 214 € / osobu
  • 2-posteľová kajuta – Horná paluba (2 postele, balkón, cca 16 m2) … 329 € / osobu
  • 2-posteľová kajuta – Promenádna paluba (2 postele, balkón, cca 16 m2) … 359 € / osobu

Služby v cene:

• Plavba loďou s 2 x plnou penziou vrátane poplatkov za prístav v rezervovanej dvojlôžkovej kajute, sprcha / WC / TV / telefón / trezor / minibar / nastaviteľná klimatizácia
• 1 x čiastočná masáž tela alebo 1 x hydrojetová masáž (každá približne 15 minút) alebo 1 x tradičné oholenie fúzov na každú kabínu hlavnej paluby (podľa dostupnosti)
• 2 zábavné večery v palubnom divadle
• vlakový lístok Viedeň – Linz alebo naopak / 2. trieda / voľba vlaku
• Všetky exkurzie po pristátí podľa itinerára


************************************************

REZERVÁCIA

Rezervujte si miesto na pobytovej plavbe po Dunaji. Vaša rezervácia sa stane záväznou až po zaplatení poplatku za plavbu. Inštrukcie k platbe Vám pošleme e-mailom.

Vyberte si termín: (povinné)

Vyberte si umiestnenie kabíny:
 Hlavná paluba vzadu (poschodová posteľ, cca 10 m2) Hlavná paluba (1 lôžko + 1 pohovka, cca 12 m2) Horná paluba (2 postele, balkón, cca 16 m2) Promenádna paluba (2 postele, balkón, cca 16 m2)

Meno: (povinné)

E-mail: (povinné)

Mobil: (povinné)

Poznámka: (napr. počet osôb)

Opíšte kód (povinné): captcha


************************************************

Podmienky pre zrušenie objednávky:
Viac než 84 dní pred odchodom 10%
Od 83 do 42 dní pred odchodom 50%
Od 41 do 28 dní pred odchodom 70%
Od 27 do 4 dní pred odchodom 90%
3 dni pred odchodom alebo nedostavenie sa 100%.

Možnosť programových zmien počas tejto cesty v záujme Vašej bezpečnosti z dôvodu vysokej alebo nízkej vody alebo v prípade vyššej moci. Úseky, ktoré z týchto dôvodov nie je možné preplávať loďou sú potom zabezpečené autobusom, bez zvyšovania ceny.

Ubytovanie

Interiér kajuty na hornej palube
Loď MS Primadonna ****+ a je druhou najväčšou loďou na Dunaji.
Pre pasažierov má 80 vonkajších kajút s individuálne nastaviteľnou klímou, sprchou a WC, fénom, SAT-TV, telefónom, minibarom a priestrannými skriňami.
Kajuty na hlavnej palube – kategória Standard: rozloha ca. 11,5 m² s jednou pevnou posteľou a veľkou pohovkou. Všetky kajuty majú veľké, okrúhle okno – neotvárateľné.
Pôdorys kajuty na hlavnej palube

Kajuty na hornej palube – rozloha ca. 16,5 m² majú dve spojené postele, stolík, balkón a sedačku, prípadne dve kreslá.
Pôdorys kajuty na hornej palube

Gastronómia

Špeciality fajnovej viedenskej kuchyne pre hostí pripravuje vždy z čerstvých surovín a bioproduktov 41 členný personál. Titul ,,Zdravá kuchyňa‘‘ lodi udelila vláda Horného Rakúska a na MS Primadonna predstavuje raňajkový bufet s veľkým výberom bioproduktov, trojchodové obedové a štvorchodové večerné menu výlučne z čerstvých surovín, ktoré si hostia vyberajú z viacerých alternatív.
Samozrejmosťou je popoludňajšie posedenie pri čaji, káve a koláčiku v kaviarni ,,Primavera‘‘ o 17.00 hod a polnočný snack alebo druhá večera. Na palube je možnosť zakúpenia nápojového balíčka v rôznych cenových reláciách, ktorý umožňuje voľnú konzumáciu nealkoholických nápojov, piva, vína a kvalitného sektu od 8.00 do 01.00 hod.

O lodi MS PRIMADONNA – Vaša komfortná kabínková loď ****+

Jediná kabínková loď plávajúca na Dunaji pod rakúskou vlajkou bola postavená v roku 1998 v Nemecku a prešla v roku 2009 kompletnou renováciou. Vybavenie lode predstavuje dlhú hotelovú halu, panoramatickú reštauráciu ,,Primogusto‘‘ a bar ,,Primaaperitivo‘‘, dunajská aréna ,,Primavisto‘‘ a lodné divadlo ,,Primatheatro‘‘, miesto kde sa stretáva väčšina hostí. Celá loď má príjemnú klímu, ktorá sa dá na kajutách individuálne regulovať. Loď Primadonna je druhá najväčšia dunajská loď s dĺžkou 113,5 m a šírkou 17,4 m.

Pobyt na palube spríjemňuje zvolená architektúra – loď má formu katamaránu, 9 metrov vysoké predné presklenie a sklenenú podlahu na recepcii – tu pohľad padne priamo na svet pod vodou a ponúka neopakovateľný zážitok. Na slnečnej palube sa nachádzajú malá vírivka, lehátka a pohodlné sedenie. Wellness zahŕňa vnútornú vírivku, kneippový bazénik ako aj saunu, kde sa dá objednať na zdravotné i skrášľovacie procedúry.

Technické údaje:
Dĺžka: 113,5 m
Šírka: 17,4 m
Rýchlosť: 17 uzlov
Motory: 2 hlavné, 3 pomocné
Klíma: 2 hlavné klímy
Ponor: 1,7 m
Fixný bod nad vodou: 8,2 m
Kapacita: 160 pasažierov
Počet kajút: 80
Počet členov posádky: 47
Počet palúb: 4
Výletná loď Primadonna a plán paluby

GALÉRIA


Dopravu do a z Viedne vieme zabezpečiť za príplatok. Jazykom plavby je nemčina, prípadne sa na lodi dohovoríte aj po anglicky.