Spoznajte, objavte, zažite Bratislavu a Slovensko

BLUE DANUBE TOURS ponúka pre jednotlivcov i skupiny okrem tradičnej prehliadky hlavného mesta aj výlety po Slovensku, ochutnávky vín a plavby po Dunaji.

Máme vlastných profesionálnych sprievodcov s certifikátom BKIS alebo SSSCR, špeciálne vyškolených pre naše akcie.

Prevedú Vás Bratislavou peši, v našom pohodlnom vláčiku Blaváčiku alebo Vám predstavia Bratislavu z lode na Dunaji. Pre náročnejších sú pripravení sadnúť do historickej električky alebo autobusu, poprípade sa prezliecť do dobových kostýmov a sprevádzať Vás napríklad obdobím Márie Terézie :-)

Turistické prehliadky Bratislavy so sprievodcom Zaujímavé prehliadky Bratislavy Spoznajte Bratislavu s našim profesionálnym sprievodcom. Popri klasickej jazde na Hrad a pešej prechádzke po Starom meste v rôznych cudzích jazykoch, ponúkame aj prehliadku nočnú, v kostýmoch, pivnú, čokoládovú a pod… viac o prehliadkach »

Spustili sme rezervačný systém na plavby loďou po Dunaji

Rýchloloď Bratislava - Wien

Rýchloloď po Dunaji

Pravidelné linky rýchlolodí plaviacich sa po Dunaji na trase Bratislava – Viedeň a späť. Plavbu môžete objednať aj ako darček. pozrite si kalendár plavieb »

Vyhliadkové plavby (Bratislava, Devín, Čunovo, Čilistov)

obrázok výletnej lode po Dunaji

Výletná loď po Dunaji

Vyhliadkové lode PREŠOV a MARTIN majú 2 paluby (dolnú uzavretú a hornú otvorenú) a odvezú Vás po Dunaji: na Devín, do Čunova a Čilistova, popod bratislavské mosty. Alebo pozvite partnera na tematické plavby s večerou na lodi.
Vyberte si termín plavby »

Výletné dovolenkové plavby po Dunaji

Výletná loď po Dunaji MS Primadonna ****+ Tip na darček: luxusná pobytová plavba loďou po Dunaji. Každý deň prežijete v inom meste. Môžete vyskúšať 4-, 8-, alebo 14-dňové plavby z Viedne alebo z Passau do Budapešti alebo až do Delty Dunaja a späť. Teraz v ponuke aj cyklo plavby. Môžete objednať aj ako darčekovú poukážku. viac o pobytových plavbách od BDT »